Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem i realizacją w zakresie inteligentnych instalacji. Nasze usługi świadczymy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Klientom zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, oszczędność czasu i energii. W naszych projektach i realizacjach stosujemy najnowsze technologie. Każde zadanie traktujemy indywidualnie, a nasze rozwiązania są dostosowane do najwyższych wymagań i potrzeb naszych Klientów. W ofercie I HOME + znajduje się wachlarz usług i produktów, które sprawią, że komfort zawsze będzie w zasięgu Twojej ręki.

Zajmujemy się kompleksową realizacją inteligentnych domów. Tworzymy jednolity system pozwalający na zarządzenie wieloma urządzeniami z jednego miejsca, z nieograniczonymi możliwościami rozbudowy i personalizacji. Dzięki temu sterowanie oświetleniem, urządzeniami audio-video, ogrzewaniem, klimatyzacją czy też roletami jest proste i możliwe z jednego panelu, telefonu czy tabletu. Prowadzimy wszechstronne działania w zakresie instalacji elektrycznych – od opracowania koncepcji i projektowania, po dobór i dostawę elementów, montaże, nadzór oraz serwis. Współpracujemy z dostawcami najlepszego osprzętu elektrotechnicznego, zapewniając nie tylko wysoką funkcjonalność i niezawodność ale też estetykę. Projektujemy nowoczesne i funkcjonalne oświetlenie, w pełni zintegrowane z systemem sterowania. Nasi projektanci opracują koncepcję oświetlenia, wykonają wizualizację, a lampy i źródła najlepszych producentów dostarczymy i zamontujemy już na obiekcie. Rozświetlimy wnętrza, jak i otoczenie oraz elewację. Realizujemy ciekawe i niepowtarzalne projekty w zakresie systemów audiowizualnych.

Zaprojektujemy i wykonamy dowolny system nagłośnienia. Dostarczamy głośniki (także niewidzialne), projektujemy kina domowe i multiroomy audio-video. Tworzymy zintegrowane rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo osób i mienia – alarmy, monitoringi, kontrolę dostępu. Dzięki odpowiednim procedurom przy tworzeniu sieci LAN i Wi-Fi, zapewniamy bezpieczeństwo Twoich danych oraz urządzeń podłączonych do internetu. Nasze wszystkie rozwiązania z powodzeniem stosujemy w mieszkaniach, apartamentach, domach a także salach konferencyjnych, biurach oraz obiektach użyteczności publicznej. To, co robimy jest naszą pasją.

Mobile: + 48 601 870 234
contact@rostocka.pl
Address: Nowogrodzka Street 50/54/A, 00-695 Warsaw, Poland